نمونه کارهای گروه تولیدی سجاد

برای اطلاع از قیمت و مشاوره تمام کارها باشماره(09125708792) تماس بگیرید

Image Description

ویترین دو طرفه

ویترین دو طرفه اسکلت این مدل نیز پروفیل آهن بوده؛ اما تفاوت قابل توجه و بسیار کارآمد این ویترین فروشگاهی در این است که طبقه فوقانی این ویترین کاملا شیشه ای بوده و همانند ویترین شیشه ای بوده که معمولا برای فروش آدامس ها و شکلات ها و تنقلاتی مانند آلوچه و لواشک مورد استفاده قرار می گیرد …

قفسه وسط

این سیستم قفسه بندی بسیار کاربردی میباشد. این نوع قفسه قابلیت دسترسی آسان مشتری به اجناس را دارد و به صاحب فروشگاه اجازه استفاده بهینه ازفضای فروشگاه را میدهد. قفسه های دوطرفه شرکت سجاد باطراحی منحصر به فردخود بدون استفاده از ستون ولچکی های مزاحم به صاحب فروشگاه امکان استفاده از کل فضای موجودرامی دهد. همچنین ازمزایای دیگراین سیستم قفسه بندی کاملا سفارشی بودن آن از نظر سایزابعاد و تعداد طبقات و رنگ می باشد.

قفسه دیواری

اسکلت و استخوان بندی این قفسه ها پروفیل آهن بوده که در آن از سنگین ترین پروفیل موجود در کشور استفاده شده است. برای صفحات کف این قفسه نیز از بهترین ام دی اف روکش ملامینر با روکش سنگین ۹۰ گرمی استفاده می شود. زوار این قفسه ها از جنس آلومینیوم بوده که دارای رنگ پودری استاتیک می باشد و درون این زوار نیز از ورق رنگی دارای رنگ پودری استاتیک می باشد، استفاده می شود.
استند میوه

استند میوه

گروه تولیدی سجاد با تجربه سی ساله در حوزه های تجهیز و تامین فروشگاه ها و با استفاده از بهترین مواد اولیه و با کیفیت ترین آن ها مفتخر به تولید قفسه های دیواری با تحمل بار بسیار زیاد می باشد. اسکلت و استخوان بندی این قفسه ها پروفیل آهن بوده که در آن از سنگین ترین پروفیل موجود در کشور استفاده شده است. برای صفحات کف این قفسه نیز از بهترین ام دی اف روکش ملامینر با روکش سنگین ۹۰ گرمی استفاده می شود. زوار این قفسه ها از جنس آلومینیوم بوده که دارای رنگ پودری استاتیک می باشد و درون این زوار نیز از ورق رنگی دارای رنگ پودری استاتیک می باشد، استفاده می شود.
استند اجیل

استند حبوبات

لذا سوپرمارکت ها  فروشگاه ها با حفظ ظاهر نیازمند تامین فضایی مناسب و همخوان با قفسه های خود برای فروش این محصولات هستند. برای رفع این نیاز فروشگاه ها می توان به دو صورت برای فضای مناسب ظرف حبوبات و خشکبار تجهیزات تهیه کرد. مورد اول تهیه یک قفسه حبوبات و آجیل به صورت مجزا و یکجا می باشد که کاملا جدا از بقیه قفسه ها بوده و به صورت تخصصی فقط برای فروش این محصولات می باشد و در فضای مشخصی از فروشگاه قرار گرفته و معمولا این طرح برای فروشگاه های بزرگ تر توصیه می شود و این استند ها توسط گروه صنعتی شلفینو به صورت تماما سفارشی در سایز و ابعاد و طبقات متفاوت تولید می شود.

استند چیپس

یکی از مهم ترین و کارآمدترین ادوات و تجهیزات فروشگاهی که امروز مورد نیاز تمام سوپرمارکت ها و فروشگاه ها شده است، قفسه چیپس و پفک می باشد. این قفسه ها به دو صورت ثابت و متحرک تولید می شوند.

خرید با خیال راحت با گروه سجاد

SAJJADPG@GMAIL.COM
09125708792-09120308874
Image Description